Apartamente Gala Residence 3* se află pe faleza din Eforie Nord, la 50 metri de plaja din stațiune, în zona Belona.
Aparthotelul are 8 apartamente, cu 2 și 3 camere, unele cu vedere la mare. Dotări apartamente: balcon, internet wireless, aer condiţionat, TV cu ecran plat, canale prin cablu, bucătărie, plasă de ţânţari, baie, articole de toaletă.
Dotări bucătărie: frigider; cuptor cu microunde; cană fierbător; plită de gătit; prăjitor de pâine; aparat pentru prepararea de ceai/cafea; ustensile de bucătărie; zonă de luat masa.
Apartamentul cu 1 dormitor are suprafața de 50 metri pătrați, dormitor cu 1 pat matrimonial, living cu 1 canapea extensibilă, baie cu duș.
Apartamentul cu 1 dormitor cu vedere la mare are suprafața de 50 metri pătrați, dormitor cu 1 pat matrimonial, living cu 1 canapea extensibilă, baie cu duș.
Apartamentul cu 2 dormitoare are suprafața de 75 metri pătrați, 2 dormitoare cu 1 pat matrimonial în fiecare, living cu 1 canapea extensibilă, 2 băi, baie cu duș.
Apartamentul cu 2 dormitoare cu vedere la mare are suprafața de 70 metri pătrați, 2 dormitoare cu 1 pat matrimonial în fiecare, living cu 1 canapea extensibilă, 2 băi, baie cu duș.
Accesul la etaje superioare – cu lift sau pe scări.
Accesul în cameră – cu cheie.
Fumatul în camere nu este permis. Pentru fumat, este amenajată zonă separată. Hotelul are extinctoare, camere de supraveghere video în zonele comune, alarmă de fum, alarmă de securitate, serviciu permanent de securitate.
Servicii și facilități oferite turiștilor la Apartamente Gala Residence din Eforie Nord: parcare; acces imediat la plajă; șezlonguri pentru plajă; terasă; zonă de luat masa în aer liber; internet wireless; aer condiționat; lift; bancomat; minimarket; zonă separată pentru fumat.
Băile Reci, unde se fac tratamente cu nămol sapropelic din Lacul Techirghiol, se află la 900 metri.
Gara din Eforie Nord este la 800 metri; Aeroportul Internaţional Mihail Kogălniceanu – Constanța, la 35 kilometri.